Szybkie i tanie łącze internetowe dla mikroprzedsiębiorstw

W Polsce co roku przybywa nowych firm, a prawie 2 miliony z nich to te, które działają w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Co czwarty przedsiębiorca z sektora MŚP ponosi koszty związane z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Jak obniżyć koszty działań w Internecie?

Większość małych przedsiębiorstw komunikuje się z klientami i rozwija swoją działalność, wybierając, chociażby Internet symetryczny. Dzięki temu prędkość przesyłania i odbierania danych są równe.

Internet w działalności małych przedsiębiorstw

Zdajemy sobie sprawę, że dostęp do szybkiego i sprawnego Internetu to w działalności małych firm kwestia kluczowa. Dlaczego stabilne i szybkie łącze internetowe jest ważne z punktu widzenia firm z sektora MŚP? Przede wszystkim ważne są kwestie:

  • stałego kontaktu z klientami również przez platformy komunikacyjne,
  • możliwości szybkiego pobierania i przesyłania danych i ofert,
  • pozyskiwania nowych odbiorców usług,
  • pracy w sektorze IT, wymagającej stałego i bezpiecznego łącza.

Redukcja kosztów dla mikroprzedsiębiorców

Mikroprzedsiębiorcy i właściciele jednoosobowych firm mogą szukać oszczędności, przy wyborze taniego łączą internetowego i niskich kosztów instalacji. W działalności małych firm najlepiej sprawdzi się Internet symetryczny o dużej prędkości przesyłania danych.

Proponujemy 300/300 Mb/s – Internet stacjonarny i adres globalny oraz router wifi, numer telefonu z opcją interaktywnej odpowiedzi głosowej, z opcją vm, fax2email i email2fax – wysyłanie i odbieranie faksu za pomocą poczty elektronicznej.

Cena pakietu to 189 zł/miesiąc przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. Instalacja – 1 zł.

Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa plików cookie. Aby się dowiedzieć więcej kliknij TUTAJ
OK Rozumiem
x
Skip to content